زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس استان یزد نواخته شد.

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط استاندار یزد در مدرسه شهید کارگر میبد نواخته شد.

به گزارش  روابط عمومي اداره کل نوسازی مدارس استان يزد،روز يكشنبه اول مهرماه آيين افتتاح و آغاز سال تحصيلي جديد در مدرسه شهيد "خليل كارگر" شهرستان ميبد با حضور زمانی قمی استاندار ، عارفی و دانافر مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان یزد و جمعي از مسئولان برگزار شد.
استاندار يزد با تبريک آغاز سال تحصيلي به اهل علم و ادب به ويژه فرهنگيان و دانش آموزان بيان كرد:عناصري در جايگاه مديريتي و مقام معلم علاوه بر ايفاي نقش در حوزه تعليم و تربيت،خود نيز براي ساخت مدرسه به ميدان عمل وارد مي شوند.
«محمود زماني قمي » مشاركت كادر آموزشي در ساخت مدرسه شهيد كارگر ميبد را اقدامي پر افتخار براي جامعه فرهنگيان دانست و افزود: رد پاي اين عمل در سيره اهل بيت به ويژه علي بن ابي طالب (ع) مظهر نيكي ها و خوبي ها ديده مي شود. 
زماني قمي اظهار داشت:امروز تربيت نسل آينده ساز و مسیر توسعه كشور  به دست با كفايت معلمان و فرهنگيان عزيز رقم مي خورد كه علاوه بر جايگاه مهم علم و دانش آموزي،تربيت صحيح در جامعه داراي اهميت والايي است.
وي گفت: ترويج الگوهاي مناسب در جامعه كه به وسيله آن بتوان از تمدن، اخلاق و ارزش هاي انقلابي صيانت كرد به تقويت جايگاه تربيتي در مدارس وابسته است و  اين الگو ها در مدرسه توليد و به دست معلمان به فرجام مي رسد.
استاندار يزد در پايان خاطرنشان كرد: اميد است رسالت بزرگ و عظيم تربيت نسل جديد به دست اهل ادب و فرهنگيان به خوبي و در جايگاهي اثرگذار انجام شود و در كنار پيشرفت هاي علمي،رشد ارزش هاي اخلاقي را نيز شاهد باشيم.
گفتني است مدرسه شهيد خليل كارگر در زميني با زيربناي يك هزار و 600 مترمربع در 2 طبقه و 9 كلاس به همت خيرين و خانواده شهيد كارگر همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد در شهرستان ميبد به بهره برداري رسيد.