پیام مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت عید سعید فطر

محمد رضا عارفی مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همکاران فرهنگی و دیگر اقشار جامعه تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم اهل الکبریا و العظمه و اهل الجود و الجبروت

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت، صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت.

پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است و رمضان در ایستگاه فطر به بار می‌نشیند و بال می‌گشاید. رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافت‌گاه وصال.
عید فطر، روزی از بی‌شماری ایام نیست، بلکه این روز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک‌ها و لبخندها، رحمت‌ها و انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه‌های قشنگ افطار، سحرهای زیبا، لحظه‌های مناجات با خدا، و آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن و ترنمّی برای بازیافتن خود.
عید فطر، روزی است که فطرت خداجوی آدمی به خویش باز آمده و پس از یک ماه ریاضت و معنویت، صفا و معرفت یافته و غبار از رخسار برگرفته است. از این روست که عید فطر در حقیقت عید فطرت است.

اينجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پرفیض و برکت رمضان ، فرارسيدن عيدسعيد فطر، عيد شادماني دل هاي عاشق و جوانه زدن ترنم زيباي ربنا در قنوت هاي معنوي را به همکاران فرهيخته و دلسوزم و فرزندان خوبم دانش آموزان عزيز و اولياي محترم و فرهنگیان بزرگوار سراسر استان تبريک و تهنيت عرض نموده و از ذات لايزال الهي سلامتي ، بهروزي و سربلندي همه خدمتگزاران صديق نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را خواستارم .

محمدرضا عارفی
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد