پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد، محمد رضا عارفی مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی 98-99 که هم‌زمان با هفته دفاع مقدس است، پیام تبریک صادر کرد.

در این پیام آمده است:

«اکنون که طلیعه آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان آغاز شده است، با مجموعه ای سرشار از برنامه های جدید و فعالیت های عمرانی، در جهت توسعه فضاهای آموزشی در استان یزد گام برمیداریم و به حول و قوه الهی این طرح ها و برنامه ها با همت، عزم و تلاش مجموعه نوسازی مدارس در جهت بهبود فضاهای آموزشی و پرورشی و ارتقای نظام تعلیم و تربیت خواهد بود.

در نخستین روز از ماه مهر، با نهایت مسرت آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت دانش‌آموزان، فرهنگیان و تمام مردم ایران تبریک عرض نموده و برای آینده‌سازان این مرز و بوم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان یزد، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید 18 پروژه آموزشی در قالب 134کلاس درس و با زیربنای 17782متر مربع را آماده و محیا برای حضور دانش‌آموزان عزیز کرده است.

در استان یزد اکنون 41 پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی در قالب 338کلاس درس و با زیربنای 52 هزار متر مربع در دست اجرا است که در تلاش هستیم تا بتوانیم این تعداد پروژه را نیز تا پایان سال 98 به آموزش و پرورش تحویل داده و دانش آموزان عزیز از آنها بهره مند شوند.

دانش‌آموزان و فرهنگیان عزیز، اداره کل نوسازی مدارس استان یزد با تمام ظرفیت در تمام ایام سال در کوشش است تا بتواند مدارس ایمن، نوساز و درخور شأن شما معلمان، آموزگاران و مربیان گرانقدر را فراهم کند تا بتوانید در فضایی آرام و دلنشین به تحصیل علم و دانش پرداخته و بیش از پیش بر تارک دانایی، ایمان و سپهر رهنمون گردانیم.»

محمد رضا عارفی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد