دیدار مهندس جواد ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد با مدیرکل ، روءسا و معاونین اداره کل آموزش و پروش استان یزد و رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز

لزوم هم افزایی بیشتر برای استفاده از ظرفیت بالای خیرین در رفع كمبودها و مشكلات فضاهای آموزشی در استان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ، مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیر مدارس استان یزد در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان و مجمع خیرین مدرسه ساز بر لزوم هم افزایی بیشتر برای استفاده از ظرفیت بالای خیرین در رفع كمبودها و مشكلات فضاهای آموزشی در استان تاكید كرد.

جواد ذاکر افزود: وظیفه خود می دانم که همراه و همگام خیرین باشم و جلساتی برای هماهنگی و تعامل با خیرین و مجمع خیرین خواهم داشت.

وی با بیان اینکه باید براساس اطلاعات و آمار باید برنامه ریزی کرد و از مدیر کل آموزش و پرورش خواست که آماری در زمینه مدارس فرسوده استان تهیه تا هر چه سریعتر این مشکلات در استان رفع شود.

وی اظهار داشت: همانطوری که سازمان و نوسازی کشور اعلام کرده است طرح‌های جدید فضاهای آموزشی حتما باید با مشارکت خیرین آغاز شود تا در جذب اعتبارات ملی با مشکل برخورد نکنیم.

وی تصریح کرد: باید از ظرفیت های خیرین استان بیشتر استفاده کرد تا دغدغه و نگرانی های که در زمینه فضاهای آموزشی وجود دارد هرچه سریعتر رفع شود.

ذاکر افزود: در ویدئو کنفرانسی که به صورت سراسری با مدیران کل نوسازی ، تجهیز مدارس استانهای کشور برگزار شد آمار خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار این استان بالاتر از دیگر استانهای بود که این بسیار ارزشمند است.

وی بر اطلاع رسانی و مستند سازی طرح های خیرین تاکید کرد و گفت: باید زمینه جذب خیرین در زمینه فضاهای آموزشی بیش از بیش فراهم کرد.

وی با بیان اینکه باید با همفکری و ارائه های ایده نو از همین امکانات موجود بهترین بهره برد افزود: انشالله با تعامل با یکدیگر و برنامه ریزیهای هدفمند به موفقیت های خوبی دست یافت. 

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزدهم در این دیدار گفت: آموزش و پرورش استان یزد در کشور سرآمد است و می تواند در کشور یک الگو باشد

عباسعلی دانافر ضمن ضمن قدردانی از خیرین مدرسه ساز استان افزود: باید همراهی و هم یاری این قشر فضاهای اموزشی خوبی در استان ساخته شده و در 

سال گذشته 200 میلیارد جذب خیرین در استان صورت گرفت.

وی تعداد خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار استان را 2 هزار نفربیان کرد و از تلاش های مجمع خیرین استان هم قدردانی کرد.

وی خاطر نشان کرد: برخی از فضاهای آموزشی استان فرسوده و از استانداردهای لازم برخوردار نیستند که ما در این زمینه دغدغه داریم اما امید داریم که با همکاری خیرین و اداره کل نوسازی استان این مشکلات رفع می شود.

امیر حسین رادمنش رئيس هيات مديره مجمع خيرين مدرسه سازهم در دیدار گزارش از مجمع خیرین مدرسه ساز ارائه کرد.